مــؤسسه فرهنــگی سپـــهر معــرفــت  






     
 
ورود به مدبر  
     
 
افتخارات دبیران  
سرکار خانم چابک سوار    
کسب عنوان معلم برگزیده منطقه 1
کسب رتبه اول در تولید محتوا 
کسب رتبه اول در طراحی سئوال درس تاریخ پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم
 
سرکار خانم نقدی
   کسب رتبه اول در طراحی سوال درس عربی
 
سرکار خانم یونسی
   کسب رتبه اول دروبلاگ نویسی درس زبان انگلیسی
 
سرکار خانم کمالی 
 کسب رتبه اول در مسابقه ترتیل قرآن کریم
 
سرکار خانم حاجتی  
   کسب رتبه دوم در طراحی سوال درس محیط زیست و زیست
 
سرکار خانم زینت ساز
 
   کسب رتبه دوم در طراحی سوال درس منطق
سرکار خانم صالحی 
 
  مولف کتاب کمک آموشی اقتصاد و جامعه
 
سرکار خانم روحانی 
  مولف کتاب کمک آموزشی عربی
 
 
     
 
درج مطلب
 
مناسبت ها  
     
 
گوشه ای از نتایج درخشان دبیرستان دخترانه سپهر  
     
 
اخبار  
برگزاری آنلاین و غیر حضوری آزمون 9 اسفندگزینه دو
اطلاعیه شرایط ویژه برگزاری آزمون و ارزشیابی 9 اسفند گزینه دو
با توجه به شرایط ویژه برخی استان ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آزمون و ارزشیابی 9 اسفند گزینه‌دو به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
 
 

کلاسهای آنلاین در ایام تعطیلات و مرور درسها در ایام
📌📌📌 قابل توجه دانش آموزان 
 
جهت عقب نیفتادن از دروس و مرور مطالب ، کلاس ها به صورت آنلاین در گروه های واتساپ مربوط به هر درس طبق برنامه اعلام شده در زیر برگزار می گردد.
برنامه سه شنبه ۹۸/۱۲/۶
دهم ریاضی: 📚📚
فارسی: ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲
دینی: مطابق با زمان اعلامی خانم کمالی
دهم تجربی: 📚📚
عربی : ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰
شیمی: ۱۱:۳۰ الی ۱۳:۰۰
دینی: مطابق با زمان اعلامی خانم کمالی
دهم انسانی:📚📚
دینی: مطابق با زمان اعلامی خانم کمالی
فارسی: ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲
عربی : ساعت ۱۴ الی ۱۵
 
یازدهم تجربی:
شیمی:۹ الی ۱۰.۳۰
زبان:۱۰.۳۰ الی۱۲
ریاضی:۱۲.۳۰ الی۱۴
 
یازدهم ریاضی:
شیمی: ۹الی۱۰.۳۰
حسابان : ۱۱الی۱۲.۳۰
زبان: ۱۲.۳۰ الی ۱۴
 
یازدهم انسانی:
زبان: ۹ الی ۱۰.۳۰
عربی : ۱۱ الی ۱۲.۳۰
فارسی : ۱۳ الی ۱۴.۳۰

نفرات برتر ترم اول
🌺نفرات برتر پایه دوزادهم تجربی🌺
نفر اول ⬅️ شاداب ورقی
نفر دوم ⬅️ ریحانه بیات
نفر سوم ⬅️ عسل الهیاری
پیشرفتی 🔸🔹 صبا خلیل الرحمان
🍁نفرات برتر پایه دوزادهم ریاضی🍁
نفر اول ⬅️ هلیا محسنی
نفر دوم ⬅️ فاطمه بهمنش و ملینا پویا
نفر سوم ⬅️ فرحناز عتیقی مقدم
پیشرفتی ها 🔹🔸 شهرزاد نوری و نگین کیایی
🌼نفرات برتر پایه یازدهم تجربی🌼
نفر اول ⬅️ زهرا آقایی 
نفر دوم ⬅️ نیکا امیرارجمندی
نفر سوم ⬅️ درسا قطبی
پیشرفتی ها 🔹🔸 زهرا سلیمانی، سبا اناری، محدثه سرانجام، درسا اسدی، هیوا کندری و ملیکا خاصا
🌸نفرات برتر پایه یازدهم ریاضی🌸
نفر اول  ⬅️ مرسده زیاری
نفر دوم  ⬅️ ستایش میرزاده
نفر سوم ⬅️ طاهره امیرقهاری
پیشرفتی ها 🔹🔸 آرمیتا فخرایی، هلیا هاشمی، آتنا حسین پور
🌷نفرات برتر پایه دهم ریاضی 🌷
نفر اول ⬅️ دنیا مصدقی فر
نفر دوم ⬅️ رکسانا رفعت
نفرات سوم ⬅️ ترانه رفعت و یلدا لقمان
پیشرفتی ها 🔹🔸 دلارام طراز منفرد و نیکا ثابت
💐نفرات برتر پایه دهم تجربی💐
نفر اول ⬅️ مهتا ولدان
نفر دوم ⬅️ ژینا کاظمی
نفرات سوم ⬅️ ستایش بنکدار و نسترن نظری
پیشرفتی ها 🔹🔸 نورسا مصلحت ، بنیتا احمدی زاده، سوگند علی موسی الرضا و نیایش نوری
🎋نفرات برتر پایه دهم انسانی🎋
نفر اول  ⬅️ ماهک طاهری
نفر دوم  ⬅️ عسل اجلالی
نفر سوم ⬅️ نازنین احمدزاده 
پیشرفتی 🔸🔹 هما فروزش

برگزیدگان پژوهش

برنامه امتحانات ترم اول
     
 
نقشه سایت